Όλα τα Προϊόντα
-
Πτυσσόμενος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης ανταγωνισμού
-
ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εσωτερικός πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Υπαίθριος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης παιδιών
-
Κατώτερος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Λεπίδα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρόπαλα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Θέση επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σφαίρες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Περίπτωση ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εξαρτήματα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρομπότ επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Stephen Thompson (ΗΠΑ)Ευχαριστίες για τα καλά serivces σας. Είστε πολύ χρήσιμοι και υποχρεώνοντας. Γενικός είμαι αρκετά ικανοποιώ? μέχρι στιγμής και οι πίνακες φαίνονται καλοί. -
ΕΔ Schum ()Είστε πολύ ευγενικοί και υπομονετικοί σε όλη αυτήν την συναλλαγή και ελπίζω να κάνω περισσότερες επιχειρήσεις με σας και θα είναι πολύ ευκολότερο την επόμενη φορά. -
JulienΓειά σου, KENHO Φαίνεται ότι πρέπει να ανατροφοδοτήσουμε με τις σφαίρες WhatsApp είμαστε πολύ καλοί Ευχαριστίες για την εργασία σας -
Anders DahlΣας ευχαριστώ για την καλή ποιότητα και την αποστολή εγκαίρως για τους πίνακες και τα ρόπαλά μας -
Μωάμεθ Saqallahη καλή υπηρεσία και παραδίδει εγκαίρως, σας ευχαριστεί πάρα πολύ
λέξεις-κλειδιά [ straight handle ping pong racket ] αγώνας 79 προϊόντα.
Οι ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης αναψυχής ανέστρεψαν το λαστιχένιο 5 πτυχών κόκκινο Μαύρο λαβών λεπίδων κοίλο
| Λαβή: | Συνδυασμένη κοίλη λαβή |
|---|---|
| Λάστιχο: | Λαστιχένιος κόκκινος και μαύρος |
| σφουγγάρι: | 1,5 χλστ |
Τυποποιημένες ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης μεγέθους με το λάστιχο σπυρακιών έξω για το παιχνίδι αρχαρίων
| Όνομα Προϊόντος: | Ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ 6mm |
| Λαβή: | Καφετιά ξύλινη, ευθεία λαβή |
Κοντραπλακέ Linden κουπιών επιτραπέζιας αντισφαίρισης αθλητικού εξοπλισμού με την πολύ χρωματισμένη λαβή
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Καουτσούκ: | Λαστιχένια διπλή αντιστροφή |
| Σπόγγος: | Κίτρινο σφουγγάρι 1.5mm |
Επαγγελματικά ρόπαλα επιτραπέζιας αντισφαίρισης με το σπυράκι έξω, σφαίρες αντισφαίρισης συνήθειας για τον αρχάριο
| Όνομα Προϊόντος: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | Λάστιχο σπυρακιών έξω, με το κίτρινο σφουγγάρι, και λεπίδα κοντραπλακέ |
| περιέχετε: | 2 ρόπαλα και 3 σφαίρες polybag PVC |
Συνδυασμένο σπυράκι ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης λαβών επαγγελματικό στο σφουγγάρι 2.0mm ύφος αστεριών
| όνομα: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Λαβή: | Συνδυασμένη κοίλη λαβή |
| Καουτσούκ: | Σπυράκι λαστιχένιοι κόκκινος και μαύρος |
2 συσκευασία 5 φουσκαλών ρακετών και 3 σφαιρών πτυχών λευκών ξύλινες χρώματος λεπίδες επιτραπέζιας αντισφαίρισης λαβών λαστιχένιες καθορισμένες
| Όνομα Προϊόντος: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | 7 ξύλο λευκών πτυχών |
| Λαβή: | Λαβή χρώματος, μπλε, κόκκινο |
Ενιαία ρακέτα με κοντραπλακέ σπυρακιών λαβών χρώματος 2 το πορτοκαλί σφαιρών λαστιχένιο έξω για το οικογενειακό παιχνίδι
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ 6mm |
| Καουτσούκ: | Έξω σπυρακιών/σπυράκι έξω |
Ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης κοντραπλακέ Linden λαβών χρώματος λωρίδων με την αντίστροφη λαστιχένια ρακέτα παιχνιδιού σφουγγαριών
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Ξύλο: | κοντραπλακέ λευκών 6mm |
| Λαβή: | Λαβή χρώματος, κοίλη |
Ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης λευκών με τη λαβή χρώματος και το πορτοκαλί σφουγγάρι για τον παίκτη διασκέδασης
| Προϊόν: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Καουτσούκ: | διπλό αντίστροφο λάστιχο |
| Υλικό: | κοντραπλακέ λευκών 6mm, |
Ρακέτες και σφαίρες με τα μετα ρόπαλα 7 επιτραπέζιας αντισφαίρισης δικτύου ξύλινο λάστιχο σφουγγαριών λευκών πτυχών
| Όνομα Προϊόντος: | Καθορισμένη τέχνη no.907 επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | 7 ξύλο λευκών πτυχών |
| Λαβή: | άσπρη λαβή |

