Όλα τα Προϊόντα
-
Πτυσσόμενος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης ανταγωνισμού
-
ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εσωτερικός πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Υπαίθριος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης παιδιών
-
Κατώτερος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Λεπίδα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρόπαλα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Θέση επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σφαίρες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Περίπτωση ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εξαρτήματα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρομπότ επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Stephen Thompson (ΗΠΑ)Ευχαριστίες για τα καλά serivces σας. Είστε πολύ χρήσιμοι και υποχρεώνοντας. Γενικός είμαι αρκετά ικανοποιώ? μέχρι στιγμής και οι πίνακες φαίνονται καλοί. -
ΕΔ Schum ()Είστε πολύ ευγενικοί και υπομονετικοί σε όλη αυτήν την συναλλαγή και ελπίζω να κάνω περισσότερες επιχειρήσεις με σας και θα είναι πολύ ευκολότερο την επόμενη φορά. -
JulienΓειά σου, KENHO Φαίνεται ότι πρέπει να ανατροφοδοτήσουμε με τις σφαίρες WhatsApp είμαστε πολύ καλοί Ευχαριστίες για την εργασία σας -
Anders DahlΣας ευχαριστώ για την καλή ποιότητα και την αποστολή εγκαίρως για τους πίνακες και τα ρόπαλά μας -
Μωάμεθ Saqallahη καλή υπηρεσία και παραδίδει εγκαίρως, σας ευχαριστεί πάρα πολύ
λέξεις-κλειδιά [ straight handle ping pong racket ] αγώνας 79 προϊόντα.
Λαστιχένια αντισφαίρισης ευθεία λαβή σπυρακιών ρακετών αδιάβροχη
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | Λαστιχένιο πλαστικό |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υπαίθριοι και εσωτερικοί, αδιάβροχοι, ανθεκτικοί, ανώτεροι περιστροφή και έλεγχος |
5 μαύρη καθορισμένη ευθεία λαβή ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης κοντραπλακέ στρώματος
| Όνομα: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Λαβή: | Ευθεία λαβή λευκών |
| Λάστιχο: | Αντίστροφο λάστιχο |
7 πτυχών φυσικό ξύλινο αντισφαίρισης ενός αστέρος κόκκινο μαύρο αντίστροφο λάστιχο λαβών κουπιών καθορισμένο ευθύ
| Ονομα: | Σετ επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Λαβή: | Ευθεία λαβή λευκών |
| Συσκευασία: | 36 σύνολα CTN |
Δυσάρεστο 5 πτυχών αντισφαίρισης ελαστικό λάστιχο σφουγγαριών πιασιμάτων χρώματος ρακετών μαύρο για να επιτεθεί στο φορέα
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| αστέρι: | τεσσάρων αστέρων |
| Λαβή: | Συνδυασμένη κοίλη λαβή χρώματος |
Λαστιχένια αντισφαίρισης ευθεία λαβή σπυρακιών ρακετών αδιάβροχη
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | Λαστιχένιο πλαστικό |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υπαίθριοι και εσωτερικοί, αδιάβροχοι, ανθεκτικοί, ανώτεροι περιστροφή και έλεγχος |
Καθαρό λαβών αντισφαίρισης λάστιχο σπυρακιών ρακετών διπλό με το κοντραπλακέ λευκών σφουγγαριών 1.5mm
| Όνομα Προϊόντος: | Ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ λευκών 6mm |
| Λαβή: | Καθαρή λαβή, κατ' ευθείαν |
Γρήγορη ολική αντισφαίρισης λαβή γραμμών ρακετών δύο αστέρων μπλε για να επιτεθεί και τον έλεγχο φορέων
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| αστέρι: | δύο αστέρων |
| Λαβή: | Μπλε κοίλη λαβή χρώματος γραμμών |
5 ενός αστέρος σπυράκι χόμπι ροπάλων αντισφαίρισης καπλαμάδων στο λαστιχένιο έλεγχο καλά για τον ολικό φορέα
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| αστέρι: | ενός αστέρος |
| Λαβή: | Ριγωτή λαβή κοίλη |
Να επιτεθεί στην τριών αστέρων κίτρινη μαύρη λαβή κουπιών αντισφαίρισης περιστροφής για την επίθεση φορέων
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| αστέρι: | τριών αστέρων |
| Λαβή: | Κίτρινη κοίλη λαβή χρώματος γραμμών μαύρη |
Ρακέτες 6mm επιτραπέζιας αντισφαίρισης λαβών χρώματος κοντραπλακέ λευκών για τη διασκέδαση που παίζει
| Όνομα Προϊόντος: | Ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ λευκών 6mm |
| Σπόγγος: | Πορτοκαλί σφουγγάρι 1.5mm |

