Όλα τα Προϊόντα
-
Πτυσσόμενος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης ανταγωνισμού
-
ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εσωτερικός πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Υπαίθριος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης παιδιών
-
Κατώτερος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Λεπίδα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρόπαλα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Θέση επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σφαίρες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Περίπτωση ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εξαρτήματα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρομπότ επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Stephen Thompson (ΗΠΑ)Ευχαριστίες για τα καλά serivces σας. Είστε πολύ χρήσιμοι και υποχρεώνοντας. Γενικός είμαι αρκετά ικανοποιώ? μέχρι στιγμής και οι πίνακες φαίνονται καλοί. -
ΕΔ Schum ()Είστε πολύ ευγενικοί και υπομονετικοί σε όλη αυτήν την συναλλαγή και ελπίζω να κάνω περισσότερες επιχειρήσεις με σας και θα είναι πολύ ευκολότερο την επόμενη φορά. -
JulienΓειά σου, KENHO Φαίνεται ότι πρέπει να ανατροφοδοτήσουμε με τις σφαίρες WhatsApp είμαστε πολύ καλοί Ευχαριστίες για την εργασία σας -
Anders DahlΣας ευχαριστώ για την καλή ποιότητα και την αποστολή εγκαίρως για τους πίνακες και τα ρόπαλά μας -
Μωάμεθ Saqallahη καλή υπηρεσία και παραδίδει εγκαίρως, σας ευχαριστεί πάρα πολύ
λέξεις-κλειδιά [ straight handle ping pong racket ] αγώνας 79 προϊόντα.
Οι ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης λαβών χρώματος με την κάρτα PVC συσκευάζουν το αντίστροφο λάστιχο
| όνομα: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | λάστιχο, σφουγγάρι, πίνακας |
| Καουτσούκ: | Αντίστροφο λάστιχο |
Διπλό κοντραπλακέ λευκών κουπιών αντισφαίρισης σπυρακιών λαστιχένιο χωρίς σφουγγάρι
| Όνομα Προϊόντος: | Ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ λευκών 6mm |
| Λαβή: | Καθαρή λαβή, κατ' ευθείαν |
Ελαφριές ρόπαλα αθλητικής άμεσες επιτραπέζιας αντισφαίρισης/ρακέτα αντισφαίρισης
| Όνομα Προϊόντος: | Ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| περιέχετε: | Ενιαίο ρόπαλο στη συσκευασία τσαντών |
| Materia: | 7 χιλ. Ayous + κοντραπλακέ λευκών |
Οι ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης λαβών χρώματος διπλασιάζουν το αντίστροφο λάστιχο με το κόκκινο σφουγγάρι 1,8 χιλ.
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Ξύλο: | 6mm το κοντραπλακέ |
| Λαβή: | Λαβή χρώματος |
Καλό αντισφαίρισης ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης ρακετών αντίστροφο λαστιχένιο, καλύτερο για τους αρχαρίους
| Προϊόν: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ λευκών 6mm |
| Καουτσούκ: | διπλό αντίστροφο λάστιχο |
Εύκολες ρακέτες αντισφαίρισης χρήσης ενιαίες, κουπιά επιτραπέζιας αντισφαίρισης με τη λαβή χρώματος
| Όνομα Προϊόντος: | Ενιαία φουσκάλα ρακετών |
|---|---|
| Υλικό: | Λάστιχο με το σφουγγάρι |
| Λαβή: | λαβή χρώματος |
Ρόπαλα επιτραπέζιας αντισφαίρισης συνήθειας υψηλής ταχύτητας, καλά κουπιά αντισφαίρισης με την προστατευτική ζώνη ακρών
| Όνομα Προϊόντος: | Ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | 6mm Platane+ Ayoob |
| Καουτσούκ: | Αντίστροφο εγκεκριμένο ITTF λάστιχο |
7 πτυχών φυσικό ξύλινο αντισφαίρισης ενός αστέρος κόκκινο μαύρο αντίστροφο λάστιχο λαβών κουπιών καθορισμένο ευθύ
| Όνομα: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Λαβή: | Ευθεία λαβή λευκών |
| Συσκευασία: | 36 σύνολα CTN |
Η επιτραπέζια αντισφαίριση Hardbat έθεσε σε 2 ρόπαλα 3 σφαίρες ενός αστεριού ευθύ λάστιχο σπυρακιών λαβών έξω
| όνομα: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Λαβή: | Ευθεία λαβή |
| Καουτσούκ: | Λαστιχένιοι κόκκινος σπόρων έξω και μαύρος |
Η αντισφαίριση έθεσε 1 ρακέτα με 2 άσπρες σφαίρες στο λάστιχο σπυρακιών μη σφουγγαριών συσκευασίας φουσκαλών έξω
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ 5mm |
| Καουτσούκ: | Έξω σπυρακιών/σπυράκι έξω |

