Όλα τα Προϊόντα
-
Πτυσσόμενος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης ανταγωνισμού
-
ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εσωτερικός πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Υπαίθριος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης παιδιών
-
Κατώτερος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Λεπίδα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρόπαλα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Θέση επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σφαίρες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Περίπτωση ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εξαρτήματα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρομπότ επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Stephen Thompson (ΗΠΑ)Ευχαριστίες για τα καλά serivces σας. Είστε πολύ χρήσιμοι και υποχρεώνοντας. Γενικός είμαι αρκετά ικανοποιώ? μέχρι στιγμής και οι πίνακες φαίνονται καλοί. -
ΕΔ Schum ()Είστε πολύ ευγενικοί και υπομονετικοί σε όλη αυτήν την συναλλαγή και ελπίζω να κάνω περισσότερες επιχειρήσεις με σας και θα είναι πολύ ευκολότερο την επόμενη φορά. -
JulienΓειά σου, KENHO Φαίνεται ότι πρέπει να ανατροφοδοτήσουμε με τις σφαίρες WhatsApp είμαστε πολύ καλοί Ευχαριστίες για την εργασία σας -
Anders DahlΣας ευχαριστώ για την καλή ποιότητα και την αποστολή εγκαίρως για τους πίνακες και τα ρόπαλά μας -
Μωάμεθ Saqallahη καλή υπηρεσία και παραδίδει εγκαίρως, σας ευχαριστεί πάρα πολύ
λέξεις-κλειδιά [ straight handle ping pong racket ] αγώνας 79 προϊόντα.
Οι πρόσθετες ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης ελέγχου δύναμης με την κοίλη μπλε γραμμή χειρίζονται δύο αστέρων
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| αστέρι: | δύο αστέρων |
| Λαβή: | Μπλε κοίλη λαβή χρώματος γραμμών |
Η επιτραπέζια αντισφαίριση λαβών περιγράμματος έθεσε σε 2 ρόπαλα 3 σφαίρες ολική λεπίδα 5 πτυχών για τον παίκτη αρχαρίων
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| αστέρι: | Κανένα αστέρι |
| Λαβή: | Συνδυασμένη κοίλη λαβή χρώματος |
Αντίστροφο λάστιχο ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης κοντραπλακέ λευκών κανένα σφουγγάρι για τον αρχάριο
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Ξύλο: | κοντραπλακέ λευκών 6mm |
| Καουτσούκ: | Αντιστροφή |
Καλό κοντραπλακέ λευκών κουπιών αντισφαίρισης, κίτρινο σφουγγάρι ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης με το μετα δίκτυο
| Όνομα Προϊόντος: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης (2 ρόπαλα, θέση και δίκτυο PC) |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ λευκών 6mm, |
| Καουτσούκ: | σπυράκι στο /pimple στο λάστιχο, το κόκκινο και το Μαύρο |
Σπυράκι κουπιών αντισφαίρισης στο απλό μετα δίκτυο σφαιρών λαστιχένιας, επιτραπέζιας αντισφαίρισης με την τσάντα PVC
| Όνομα Προϊόντος: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης (4 ρόπαλα PC, 3 σφαίρες, θέση και δίκτυο) |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ λευκών 6mm, 3 σφαίρες ζελατίνης, |
| Καουτσούκ: | σπυράκι στο /pimple στο λάστιχο, το κόκκινο και το Μαύρο |
Ιαπωνικό αντίστροφο λάστιχο ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης με την ταχύτητα και την περιστροφή σφουγγαριών 2MM καλά
| Υλικό: | λάστιχο, σφουγγάρι, πίνακας |
|---|---|
| Χαρακτήρας: | Σπυράκι στο λάστιχο |
| Ταχύτητα: | 85 |
Ισχυρή απεργία 2 ρακέτα 3 σφαίρα στην τσάντα λακκούβες επιτραπέζιας αντισφαίρισης λευκών 7 στρωμάτων
| Όνομα: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| επίπεδο: | 6 αστέρι |
| Λάστιχο: | Αντίστροφο λαστιχένιο υψηλό ιξώδες |
Οι ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης αναψυχής ανέστρεψαν το λαστιχένιους κόκκινο/το Μαύρο λαβών λεπίδων 5 πτυχών κοίλους
| Όνομα: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Λαβή: | Συνδυασμένη κοίλη λαβή |
| Λάστιχο: | Αντεστραμμένο καουτσούκ κόκκινο και μαύρο |
Φέρτε τη συσκευασία τσαντών που η επιτραπέζια αντισφαίριση έθεσε σε 4 ρόπαλα 8 σφαίρες ABS με τη λαστιχένια ανθεκτική λαβή χρώματος
| Όνομα προϊόντων: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| περιέχετε: | 4 ρόπαλα και 8 σφαίρες ABS |
| Materia: | 7 χιλ. κοντραπλακέ λευκών |
5 πτυχών καθορισμένη μαύρη τσάντα 8 ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης κοντραπλακέ η τριών αστέρων σφαίρες ABS χειρίζεται κατ' ευθείαν
| Όνομα: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Λάστιχο: | σπυράκια μέσα |
| Λαβή: | Λεύκα κατ' ευθείαν |

