Όλα τα Προϊόντα
-
Πτυσσόμενος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης ανταγωνισμού
-
ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εσωτερικός πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Υπαίθριος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης παιδιών
-
Κατώτερος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Λεπίδα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρόπαλα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Θέση επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σφαίρες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Περίπτωση ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εξαρτήματα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρομπότ επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Stephen Thompson (ΗΠΑ)Ευχαριστίες για τα καλά serivces σας. Είστε πολύ χρήσιμοι και υποχρεώνοντας. Γενικός είμαι αρκετά ικανοποιώ? μέχρι στιγμής και οι πίνακες φαίνονται καλοί. -
ΕΔ Schum ()Είστε πολύ ευγενικοί και υπομονετικοί σε όλη αυτήν την συναλλαγή και ελπίζω να κάνω περισσότερες επιχειρήσεις με σας και θα είναι πολύ ευκολότερο την επόμενη φορά. -
JulienΓειά σου, KENHO Φαίνεται ότι πρέπει να ανατροφοδοτήσουμε με τις σφαίρες WhatsApp είμαστε πολύ καλοί Ευχαριστίες για την εργασία σας -
Anders DahlΣας ευχαριστώ για την καλή ποιότητα και την αποστολή εγκαίρως για τους πίνακες και τα ρόπαλά μας -
Μωάμεθ Saqallahη καλή υπηρεσία και παραδίδει εγκαίρως, σας ευχαριστεί πάρα πολύ
λέξεις-κλειδιά [ straight handle ping pong racket ] αγώνας 79 προϊόντα.
Η μίνι επιτραπέζια αντισφαίριση έθεσε σε 5 ΚΚ το κοντραπλακέ 5 στρώματος με τη συνημμένη θέση δικτύου για τον αρχάριο
| Όνομα Προϊόντος: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| περιέχετε: | 2 ΣΦΑΊΡΕΣ ABS BATS+ 3, ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΗΜΜΈΝΗ ΚΑΘΑΡΌΣ-ΘΈΣΗ |
| Materia: | 5MM ΚΟΝΤΡΑΠΛΑΚΕ ΛΕΥΚΩΝ 5 ΣΤΡΩΜΑΤΟΣ |
πέντε αστέρων ενιαίο κουπί 7mm επιτραπέζιας αντισφαίρισης λεμφατικό + κοντραπλακέ Ayous με τη συσκευασία τσαντών λάστιχου σφουγγαριών
| Όνομα Προϊόντος: | Ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| περιέχετε: | Ενιαίο ρόπαλο στη συσκευασία τσαντών |
| Materia: | 7 χιλ. λεμφατικός + κοντραπλακέ Ayous |
Η διαφανής επιτραπέζια αντισφαίριση συσκευασίας τσαντών έθεσε το ξύλο λευκών 7 στρώματος με το αντίστροφο λαστιχένιο σφουγγάρι
| Όνομα Προϊόντος: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | 7 ξύλο λευκών πτυχών |
| Λαβή: | λαβή χρώματος |
Κουπιά που παίζουν με το κίτρινο αντίστροφο λαστιχένιο 6MM Linden κοντραπλακέ σφουγγαριών για την αναψυχή
| Όνομα Προϊόντος: | Ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | 6mm το κοντραπλακέ |
| Λαβή: | λαβή χρώματος, |
Η επιτραπέζια αντισφαίριση οικογενειακών αρχαρίων κτυπά το απλό τυποποιημένο λάστιχο σπυρακιών μεγέθους έξω χωρίς σφουγγάρι
| Όνομα Προϊόντος: | Ρόπαλο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ 6mm |
| Λαβή: | Μακροχρόνια άσπρη μπλε γραμμή Handlewith, κατ' ευθείαν |
Δύο ρόπαλα και επιτραπέζια αντισφαίριση τριών σφαιρών που τίθεται με τη συσκευασία φουσκαλών για την αναψυχή
| Όνομα Προϊόντος: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| περιέχετε: | 2 ρόπαλα με 3 σφαίρες |
| Υλικό: | Αντίστροφο λάστιχο με το σφουγγάρι |
Φέρτε τσαντών συσκευασίας αντίστροφο λάστιχο συνόλου επιτραπέζιας αντισφαίρισης το καθορισμένο δύο παικτών με το σφουγγάρι
| Όνομα Προϊόντος: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| περιέχετε: | 2 ρόπαλα με 2 σφαίρες |
| Υλικό: | Αντίστροφο λάστιχο με το σφουγγάρι |
Οριζόντιο πιάσιμο 7 προσαρμοσμένο σύνολο λογότυπο επιτραπέζιας αντισφαίρισης πτυχών
| Μέσα πιασιμάτων: | Ευθύ πιάσιμο, οριζόντιο πιάσιμο |
|---|---|
| Λαβή: | μαύρη λαβή |
| Λάστιχο: | Διπλό αντίστροφο λάστιχο |
καθορισμένες σφαίρες ABS επιτραπέζιας αντισφαίρισης 280*180*100mm 1.8mm αντίστροφο λάστιχο
| Όνομα: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 280*180*100mm |
| Λάστιχο: | Αντίστροφο λάστιχο |

