Όλα τα Προϊόντα
-
Πτυσσόμενος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης ανταγωνισμού
-
ρακέτες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εσωτερικός πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Υπαίθριος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης παιδιών
-
Κατώτερος πίνακας επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Λεπίδα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρόπαλα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Θέση επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Σφαίρες επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Περίπτωση ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Εξαρτήματα επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Ρομπότ επιτραπέζιας αντισφαίρισης
-
Stephen Thompson (ΗΠΑ)Ευχαριστίες για τα καλά serivces σας. Είστε πολύ χρήσιμοι και υποχρεώνοντας. Γενικός είμαι αρκετά ικανοποιώ? μέχρι στιγμής και οι πίνακες φαίνονται καλοί. -
ΕΔ Schum ()Είστε πολύ ευγενικοί και υπομονετικοί σε όλη αυτήν την συναλλαγή και ελπίζω να κάνω περισσότερες επιχειρήσεις με σας και θα είναι πολύ ευκολότερο την επόμενη φορά. -
JulienΓειά σου, KENHO Φαίνεται ότι πρέπει να ανατροφοδοτήσουμε με τις σφαίρες WhatsApp είμαστε πολύ καλοί Ευχαριστίες για την εργασία σας -
Anders DahlΣας ευχαριστώ για την καλή ποιότητα και την αποστολή εγκαίρως για τους πίνακες και τα ρόπαλά μας -
Μωάμεθ Saqallahη καλή υπηρεσία και παραδίδει εγκαίρως, σας ευχαριστεί πάρα πολύ
λέξεις-κλειδιά [ straight handle ping pong racket ] αγώνας 79 προϊόντα.
Την ενιαία αντισφαίριση ρακετών που τίθεται με 2 πορτοκαλιές σφαίρες 6mm το λάστιχο σπυρακιών σφουγγαριών κοντραπλακέ
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ 6mm |
| Καουτσούκ: | Έξω σπυρακιών/σπυράκι έξω |
Καθορισμένη ελαστική προστασία ταινιών λαβών σφουγγαριών επιτραπέζιας αντισφαίρισης αντισφαίρισης Purewood λευκών
| Όνομα προϊόντων: | Σύνολο επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Λεπίδα: | λεύκα 5 στρώματος purewood |
| Λαβή: | Άνετη λαβή χρώματος, μαύρο χρώμα |
Ολικός ρόπαλα μπλε φυσικών λαβών κουπιών αντισφαίρισης αστεριών/επιτραπέζιας αντισφαίρισης
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| αστέρι: | ενός αστέρος |
| Λαβή: | Συνδυασμένη κοίλη λαβή χρώματος |
Ανθεκτικό πέντε αστέρων ισχυρό λάστιχο ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης με το σφουγγάρι 2.0mm
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| αστέρι: | πέντε αστέρων |
| Λαβή: | Κοίλη ριγωτή λαβή χρώματος |
Ριγωτό σπυράκι λαβών ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης χόμπι Speeder στο λάστιχο για τον αρχάριο
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| αστέρι: | Κανένα αστέρι |
| Λαβή: | Ριγωτή λαβή κοίλη |
Γρήγορα ολικά 7 χειρίζονται τη μαύρη λαβή γραμμών ροπάλων επιτραπέζιας αντισφαίρισης λεπίδων δύο αστέρων για τον υψηλό έλεγχο παικτών
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| αστέρι: | δύο αστέρων |
| Λαβή: | Μαύρη κοίλη λαβή χρώματος γραμμών |
Ρακέτες 7mm επιτραπέζιας αντισφαίρισης λαβών χρώματος κοντραπλακέ λάστιχο Linden
| Προϊόν: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | 7mm το κοντραπλακέ |
| Καουτσούκ: | Σαφές διπλό λάστιχο |
Ρακέτες 6mm επιτραπέζιας αντισφαίρισης λαβών χρώματος κοντραπλακέ Linden με το λάστιχο και το σφουγγάρι
| Όνομα Προϊόντος: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | 6mm το κοντραπλακέ, |
| Καουτσούκ: | Διπλάσιο λάστιχο, με το έγγραφο γυαλιού |
Β-ΕΞΙ πορτοκαλί σφουγγάρι ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης με τη χρωματισμένη λαβή/το αντίστροφο λάστιχο
| Όνομα: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ λευκών 6mm |
| Λαβή: | Μακριά λαβή χρώματος |
Λεύκα 6mm λαβή χρώματος ρακετών επιτραπέζιας αντισφαίρισης κοντραπλακέ με το λάστιχο ITTF
| Προϊόν: | Ρακέτα επιτραπέζιας αντισφαίρισης |
|---|---|
| Υλικό: | ξύλο λευκών 6mm, διπλό λάστιχο ITTF, |
| Σπόγγος: | Πορτοκαλί σφουγγάρι 2.0mm |

